Составить тест на казахском языке про Шокана Уалиханова с 3 вариантами ответа

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шоқан Уəлихановтын шын есімі? а.Шоқан б.Мухаммед Қанафия* с.Шоқанəли Ш Уəлиханов нешінші жылы дуниеге келді? а.1835* б.1839 с.1832 Ш Уəлиханов қай айда дуниеге келді? а.қазан б.желтоқсан с.қараша* Ш Уəлихановтын анасынын есімі? а.Айсары б.Зейнеп* с.Айсулу Ш Уəлиханов неше жасында Сібір кадет корпусы оқу орнына тусті? а.13 б.10 с.12*