Составьте диалог из 5 предложений про казахские традиции, желательно по казахски

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шілдехана - сәби дүниеге келгенде жасалатын той, Бесік той - баланы алгаш рет бесікке салган кезде жасалатын той Тұсау кесер - бала алғаш рет жүре бастағанда, жасалатын дәстур Оның екі аяғың байлайды және оны жылдам қимылдайтын әйелге қидырады Бұл бала тез журіп кетсін  деген ырым Тілашар - бала мектепке барганда жасалатын той Сүндет той - бала 5-6 жасқа келгенде, оны сүндетке отырғызады Бұл - денсаулықтың, тазалыктың белгісі Жар-жар кыз баланы турмыска бергенде немесе жана келін түскенде, оның көңілің көтеру ушін бұл әнді айтады