Составьте Диалог на английском на тему "ДЖАЗ" ,заранее спасибо) Не менее 6 вопросов и ответов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hello, is it Helen? -Yes, what happened? -Do you like Jaz? -Yes, and? -You see, on the Friday will be some concert, where will be Jaz... -Oh, really? Super! -Yeah, and I have two tickets, could you go with me? -Yes! What groups of Jaz will be there? -Hmm, there will be groups like Art Tatum, Charles Mingum and other. -Good! I'll go with pleasure! When? -On Friday, at 14:00! -OK, bye! -See you on Friday, bye!