Составте мини сочинение на тему меньше меньше лето больше больше на казахском и русском языкеязыке заранее спасибо меньше @-@ больше

Составте мини сочинение на тему <<лето>> на казахском и русском языкеязыке заранее спасибо<@-@>
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биыл жаз өте ыстық емес жаңбыр жиі жауып тұр. Егіе көкөніс жеміс-жидек көп. Адамдар бақшада үлкендерге алма алмұрт жинап жүр. Атам мен әжем ауылға кетті. Жазда ауылда жұмыс көп. Атам мен әжем ауылдағы балаларына көмектесуге кетті.