Составьте по английскому языку диолог поход в театр с другом 8-10 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hello Masha! -Hello Peter! - I bought us tickets to a show „Nutcracker" Will you go? - Yeah sure! I think it will be interesting. What time does it start? -It starts at 17:30. Where could we meet? - Maybe we can meet near the theater. I'll call you when I'll be there. -Alright! See you then! -See you!