Составьте пожалуйста 4 типа вопросов к предложению. If you don't drive more carefully you will have an accident

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Will you have an accident if you don't drive more carefully? In what case will you have an accident? Will you have an accident or a problem if you don't drive carefully? If you don't drive more carefully you will have an accident, won't you?