Составьте пожалуйста диалог где-то на 12-15 реплик, на одна из тем : 1)"Жінка з немовлям просить школяра допомогти їй внести до автобусу дитячу коляску" 2)"Підлітки вирішили прикрасити свій під`їзд графіті і намагаються отримат...
Составьте пожалуйста диалог где-то на 12-15 реплик, на одна из тем : 1)"Жінка з немовлям просить школяра допомогти їй внести до автобусу дитячу коляску" 2)"Підлітки вирішили прикрасити свій під`їзд графіті і намагаються отримати дозвіл на це у сусідів"
Ответ(ы) на вопрос:
-ДОброго дня -Доброго -Ми у вас хочемо дещо попросити -Що саме -Ми з дрязями хочемо прикрасити наш під їзд графіті - Ви про що ,як це буде виглядати? -Розумієте нам потрібно тільки дозволу від вас і все.А виглядати це буде чудово. - Ні дозволу ми вам не дамо,ви ж спотворити наш піл їзд -Ніхто під їзд не спотворить адже ми розмалюємо його красивими малюнками.Такого не має ще в ніякому під їзді -Знаєте на потрібно подумати адже кожного дня виходячи з квартири ми це будемо бачити. -Повірте ви не пошкодуєте.Адже ми чудово малюємо -Ну тоді гаразд,малюйте ,але щоб все було в нормі. -Ура!!! Дякуємо вам !Ви не розчаруєтесь.До зустрічі -До побачення