Составьте пожалуйста вопросы,касающиеся биографии Жамбыла Жабаева на казахском языке,буду очень благодарна!)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ленинградтық өренім, Мақтанышым сен едің Нева өзенін сүйкімді Бұлағымдай көремін. Көпіріне қарасам, Көмкерген су көремін. Өркеш-өркеш жарасқан Шоқылардай дер едім. Сапырылған көк теңіз, Шомылдырған кемерін! Шамы күндей жайнаған Аспанға үйлер бойлаған.. . Арқа тұтып алыста Айбыным деп ойлағам! возможно это не полный вариант