Составьте предложение  с омонімамі Маленький ніс - ніс книжку Водяна пара -пара конейДерев,яна лава -вулканічна лава

Составьте предложение  с омонімамі  Маленький ніс - ніс книжку  Водяна пара -пара коней Дерев,яна лава -вулканічна лава
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У колісницю запрягли пару буланих  коней для змагання колісниць коли я  закип'ятив воду з неї пішла пара
Гость
У мого приятеля маленький ніс - Я ніс книжку до бібліотеки. З кастрюлі йшла водяна пара - До упряжки додалася пара коней. У нас удома стоїть дерев яна лава - Я вперше побачив як виходить вулканічна лава.