Составте предложение!!Срочноо сижу на допах че то не получается ) Does, go, sister, on, school, to, your, Sunday?b) Play, in, we, games, our, stadium.c) Visit, will, granny, you, tomorrow, your?

Составте предложение!! Срочноо сижу на допах че то не получается  ) Does, go, sister, on, school, to, your, Sunday? b) Play, in, we, games, our, stadium. c) Visit, will, granny, you, tomorrow, your?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Does your sister go to school on sunday We play games in our stadium Will your granny visit you tomorrow