Составьте предложения со словами:Хас, тамаша, əсем, көрікті, бəрі,баршық, бариса, тугел, қəрі-қуртан,егде,қарт,шол-киімгерпожалуйста с любым из этих слов, составьте предложений 3-7

Составьте предложения со словами: Хас, тамаша, əсем, көрікті, бəрі,баршық, бариса, тугел, қəрі-қуртан,егде,қарт,шол-киімгер пожалуйста с любым из этих слов, составьте предложений 3-7
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің анам хас сұлудың өзі. Аида тамаша көйлек сатып алды. Қаламызда әсем жерлер өте көп. Мен жазғы демалыста көрікті жерлерге бардым. Қыста менің туылған куниме барлық туыстар,барша достарым, карт -куртандар келді. Асан егде,карт адамға көмектесті.