Составте предложения со словосочитаниями тус кейін и,сабақ бойы!!! срочно не поленитись ради 50 баллов составить 2предлжения со словосрчитаниями

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен тустен кейын сабақ бойы болған жағдайды ойлаумен болдым.
Гость
Бізде түстен кейін мектеп аралық жарыс басталады, бүкіл сабақ бойы сабақты тыңдай алмай, сол түстен кейінгі жарысты ойлаумен болдым. Түстен кейінгі жарыста озып шықсақ деген ой мені сабақ бойы мазалады.