Составте вопросы  1) Do,go,on,you,to school,Saturdays 2)do,When,get up,you 3)cleans,your,Who,room 4)you,Do,water,flowers,the 5)you,When,do,Iunch,have

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
do you go to school on saturdays? when do you get up? who cleans your room? do you water the flowers? when do you have lunch?
Гость
do you go to school on Saturdays? When do you get up? Who cleans your room? Do you water the flowers? When do you have lunch?