Создер мен сойлемдерды озара байланыстыратын шылаулар калай аталады?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Олар мыналар: мен ( бен, пен ), да ( де, та, те), не, не болмаса, яки, немесе, және, әрі, біресе, бірақ, алайда, әйтпесе, әйткенмен, дегенмен, сонда да, әлде, өйткені, себебі, сондықтан, сол себепті,т.б. Мысалы: Қыс пенен жаз, күн менен түн, тақ пенен жұп, жақсылық пен жамандық - болды сегіз(Абай Құнанбаев) дегендегі пенен, менен, пен