Спасайте пожалуйста) укажіть орган, що може визнати недієздатним громадянина, який унаслідок душевної хвороби або недоумства не може зрозуміти значення своїх дій або керувати ними. А орган місцнвого самоврядування Б орган опі...

Спасайте пожалуйста) укажіть орган, що може визнати недієздатним громадянина, який унаслідок душевної хвороби або недоумства не може зрозуміти значення своїх дій або керувати ними. А орган місцнвого самоврядування Б орган опіки та піклування В прокуратура Г суд
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б) Орган опеки и попечительства. Его взаимоотношение связано с опекой над несовершеннолетними  и недееспособными лицами.