Спільне і відмінне між заперечними та неозначеними займенниками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Неозначені : хтось , хто-небудь , деякий , дехто Заперечні : ніхто , ніщо , ніякий , нічий Неозначені займенники вказують на існуючі, але невідомі, невизначені особи або предмети, їх ознаки, якості, властивості, порядок їх у ряді однорідних предметів . Заперечні займенники вказують на відсутність предмета або його ознаки.