Спільнокореневі слова до слів:україна земля поле праця море писати малювати казати мова хотіти день рахувати (бажано з префіксами і суфіксами) будьласка ласка ласочка вирішіть
Ответ(ы) на вопрос:
Українонька,україночка земленько,земляний працьовитий,працелюбний морський,моряк письменний,письменник мальовничий,малюнок, кажуть,казатимуть мовневий,мовонька хочуть,хочеться деньочок,денний рахують,враховувачи (Простите,что смогла то сделала)