СПИСАТИ ВИДІЛЕННІ СЛОВА ПАРАМИ І ПОСТАВИТИ У НИХ НАГОЛОСИМої два брати - відмінники. Я буду брати з них приклад, Сорока сидить на березі. На березі пасеться біля сорока гусей ,За місяць школярі зібрали багато жолудів, Зійшов яс...

СПИСАТИ ВИДІЛЕННІ СЛОВА ПАРАМИ І ПОСТАВИТИ У НИХ НАГОЛОСИ Мої два брати - відмінники. Я буду брати з них приклад, Сорока сидить на березі. На березі пасеться біля сорока гусей ,За місяць школярі зібрали багато жолудів, Зійшов ясний  місяць і освітив долину
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
брати-брати Сорока- сорока місяць-місяць