Спиши речення, додаючи слова-звертання i ставляючи роздiловi знаки. 1. -...чого ти так швидко iси шоколадку? Чи забула, що в тебе э братик? - Нi ... не забула, тому й спiшу. 2. -Ти ... сам горiхи поiв чи подiлився з сестричк...

Спиши речення, додаючи слова-звертання i ставляючи роздiловi знаки. 1. -...чого ти так швидко iси шоколадку? Чи забула, що в тебе э братик? - Нi ... не забула, тому й спiшу. 2. -Ти ... сам горiхи поiв чи подiлився з сестричкою? - А три не дiлиться на два.:
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Доню, чого ти так швидко їси шоколадку? Чи забула, що в тебе є братик? Ні,мамо,не забула, тому й спішу.  Ти,Микола,сам горіхи поїв чи поділився з сестричкою? А три не ділиться на два, діду.