Спиши виділені слова парами і постав у них наголоси.                                                          Мої два БРАТИ-відмінники.Я буду БРАТИ з них приклад.СОРОКА сидить на БЕРЕЗІ. На БЕРЕЗІ пасеться біля СОРОКА гусей.За ...

Спиши виділені слова парами і постав у них наголоси.                                                          Мої два БРАТИ-відмінники.Я буду БРАТИ з них приклад.СОРОКА сидить на БЕРЕЗІ. На БЕРЕЗІ пасеться біля СОРОКА гусей.За МІСЯЦЬ школярі зібрали багато жолудів.Зійшов ясний МІСЯЦЬ і освітив долину.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
братИ,брАти сОрока бЕрезі,берЕзі сорокА місЯць, мІсяць
Гость
Брати"-бра"ти, соро"ка-сорока", бере"зі-бе"резі, мі"сяць-мі"сяць.