Спиши вставляючи замість крапок прикметники . Позначь їхні закінчення. Ранньої весни прокинувся від снігу ..... пролісок. На .... стебельці він підвів свою ..... голівку і потягнувся до ...... сонечка . Поряд під кущиком з"явил...

Спиши вставляючи замість крапок прикметники . Позначь їхні закінчення. Ранньої весни прокинувся від снігу ..... пролісок. На .... стебельці він підвів свою ..... голівку і потягнувся до ...... сонечка . Поряд під кущиком з"явилось ще кілька таких самих .... пролісків.Вони раділи ..... теплу і ..... сонцю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ранньої весни прокинувся від снігу ніжн(ий) пролісок. На зелен(ому) стебельці він підвів свою маленьк(у) голівку і потягнувся до ласкав(ого) сонечка. Поряд під кущиком з"явилось ще кілька таких самих ранн(іх) пролісків. Вони раділи невагом(ому) теплу і лагідн(ому) сонцю.