Спишіть речення, ставлячи потрібні розділові знаки. Неначе зачарований велетень, стояв ліс опушений увесь білим інеєм покритий і пронизаний наскрізь сонячним сяйвом. На берегах Дніпра крутих весь помережаний садами стоїть у сяй...
Спишіть речення, ставлячи потрібні розділові знаки. Неначе зачарований велетень, стояв ліс опушений увесь білим інеєм покритий і пронизаний наскрізь сонячним сяйвом. На берегах Дніпра крутих весь помережаний садами стоїть у сяйві днів нових наш рідний Київ перед нами. Погожий вітер іще не погасив самородків золота розкиданих над обрієм, а вже небо розливалося. За деревами ще спало закутане в туман озеро.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Неначе зачарований велетень стояв ліс, опушений увесь білим інеєм, покритий і пронизаний сонячним сяйвом.
На берегах Дніпра крутих, весь помережаний садами, стоїть у сяйві днів нових наш рідний Київ перед нами. Погожий вітер іще не погасив самородків золота, розкиданих над обрієм, а вже небо розливалося.
За деревами ще спало, закутане в туман, озеро.