Спишіть слова,вставляючи на місці крапок,де потрібно, знак м'якшеня Н..ютон, Болон..я, Д..юма, порт..єра, міл..йонер, конферан..є, т..юбик, кан..йон, бракон..єр, ател..є, д..юбель, ал..янс, павіл..йон, бул..йон, н..юанс, він..єтка
Спишіть слова,вставляючи на місці крапок,де потрібно, знак м'якшеня
Н..ютон, Болон..я, Д..юма, порт..єра, міл..йонер, конферан..є, т..юбик, кан..йон, бракон..єр, ател..є, д..юбель, ал..янс, павіл..йон, бул..йон, н..юанс, він..єтка
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ньютон, Болонья, Дюма, портьєра, мільйонер, конферансьє, тюбик, каньйон, браконьєр, ательє, дюбель, альянс, павільйон, бульйон, нюанс, віньєтка.