Спишiть слова,знiмаючи скiсну риску.Де треба,ставте дефiс.Пояснiть написання прислiвникiв По/дружньому, аби/як, близько/близько, хтозна/що, як/небудь, коли/не/коли, сам/на/сам, будь/де, ледве/ледве, як/от, пліч/о/пліч, неждано...

Спишiть слова,знiмаючи скiсну риску.Де треба,ставте дефiс.Пояснiть написання прислiвникiв По/дружньому, аби/як, близько/близько, хтозна/що, як/небудь, коли/не/коли, сам/на/сам, будь/де, ледве/ледве, як/от, пліч/о/пліч, неждано/негадано, казна/що, всього/на/всього, не/сьогодні/завтра.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По-дружньому, абияк, близько-близько, хтозна-що, як-небудь, коли не коли, сам на сам, будь-де, ледве-ледве, як-от, пліч о пліч, неждано-негадано, казна-що, всього-на-всього, не сьогодні-завтра.