Спишіть текст, дотримуючись правил переносу слів( кожне слово тексту має бути записане так, наче кожен його склад треба перенести) У другому столітті в Китаї жив чиновник Цай Лунь. Саме він першим спробував зробити дешевий мате...
Спишіть текст, дотримуючись правил переносу слів( кожне слово тексту має бути записане так, наче кожен його склад треба перенести)
У другому столітті в Китаї жив чиновник Цай Лунь. Саме він першим спробував зробити дешевий матеріал для письма (до того часу в нього на батьківщині писали на шовку).
Він розтовк деревину шовковиці, попіл, різне ганчір'я. Потім Цай Лунь усе це змішав із водою. Відтак суміші, яку отримав, надав пласкої форми і висушив на сонці. Так з'явилися перші паперові аркуші.
До появи електронної книги використовувався як найзручніший матеріал для книгодрукування.
Ответ(ы) на вопрос:
У дру-го-му сто-лі-тті в Ки-таї жив чи-нов-ник Цай Лунь. Са-ме він пер-шим спро-бу-вав зро-би-ти де-ше-вий ма-те-рі-ал для пись-ма (до то-го ча-су в ньо-го на бать-ків-щи-ні пи-са-ли на шов-ку).
Він роз-товк де-ре-ви-ну шов-ко-ви-ці, по-піл, різ-не ган-чі-р'я. По-тім Цай Лунь усе це змі-шав із во-дою. Від-так су-мі-ші, яку от-ри-мав, на-дав плас-кої фор-ми і ви-су-шив на сон-ці. Так з'я-ви-ли-ся пер-ші па-пе-ро-ві ар-ку-ші.
До по-яви елект-рон-ної кни-ги (пропущене слово) ви-ко-рис-то-ву-вав-ся як най-зруч-ні-ший ма-те-рі-ал для кни-го-дру-ку-ва-ння.