Список книг за лето, скажите какие нибудь книги с авторами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тургенев - "Первая любовь", "Муму", "Ася". Пушкин - повесть "Капитанская дочка", роман "Евгений Онегин". Толстой - "Севастополь в декабре месяце". Ещё написать, или хватит?
Гость
• Іван Франко. «Захар Беркут» • Володимир Малик «Фірман султана» • Михайло Стельмах. «Гуси-лебеді летять» • Григір Тютюнник. «Климко» • Олекса Стороженко. «Скарб» • Богдан Лепкий «Мишка» • Марина Павленко «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських» • Олександр Гаврош «Неймовірні пригоди Івана Сили» • Любов Пономаренко. «Гер переможений» Список літератури зі світової літератури для 7 класу • Билини про Іллю Муромця • Балади про Робін Гуда • «Король Лір і його дочки» • Фрідріх Шіллер. «Рукавичка» • Йоганн Гете. «Вільшаний король» • Роберт Стівенсон. «Вересковий мед» • Адам Міцкевич «Світязь» • Вальтер Скотт. «Айвенго» • Артур Конан Дойль «Пістрява стрічка», «Спілка рудих» • О’Генрі. «Останній листок», «Дари волхвів» • Джеймс Олдрідж. «Останній дюйм» • Герберт Уелс «Чарівна крамниця» • Рюноске Акутагава «Павутинка» • Василь Биков «Альпійська балада» • Шолом-Алейхем «Пісня над піснями» • Олександр Грін «Пурпурові вітрила» • Едгар По «Золотий жук» • Айзек Азімов «Фах» • Діана Джонс «Мандрівний замок Хаула» • Корнелія Функе «Чорнильне серце»