Спітнілого коня після швидкої їзди на морозі покривають попоною. Якщо одяг намокає людина відчуває холод. Огірки на 1-2 градуси холодніші за навкол...

Спітнілого коня після швидкої їзди на морозі покривають попоною. Якщо одяг намокає людина відчуває холод. Огірки на 1-2 градуси холодніші за навкол...Спітнілого коня після швидкої їзди на морозі покривають попоною. Якщо одяг намокає людина відчуває холод. Огірки на 1-2 градуси холодніші за навколишнє середовище. Це пов'язано з явищем..... , яке відбувається з.... енергії. А:конденсації, виділенням. Б: випаровування, поглинанням. В:конденсації ,поглинанням. Г:випаровування, виділенням
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это связано с явлением испарения, которое сопровождается поглощением энергии. Правильный ответ Б)