Справжнє імья цього писменника, який прославився завдяяки оповіданням про Північ і Південь,-Джон Гріффіт Чейні. Елементом його псевдоніма є назва європейського міста. Його псевдонім: А) Джон Мадрид В) Джеймс Амстердам Д) Джек Л...
Справжнє імья цього писменника, який прославився завдяяки оповіданням про Північ і Південь,-Джон Гріффіт Чейні. Елементом його псевдоніма є назва європейського міста. Його псевдонім:
А) Джон Мадрид
В) Джеймс Амстердам
Д) Джек Лондон
Б) Джек Прага
Г) Джон Лісабон
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д)
Джон Гріффіт Чейні - Джек Лондон