Справжним другом можна назвати ту людину,яка завжди виручить ,пидтримаэ,,допоможе в складний ситуации. Я важаю справжним другом свою матусю.Вона мене пидтримаэ в складний ситуации,николи не залишить без нагляду коли я болию.Зне...

Справжним другом можна назвати ту людину,яка завжди виручить ,пидтримаэ,,допоможе в складний ситуации. Я важаю справжним другом свою матусю.Вона мене пидтримаэ в складний ситуации,николи не залишить без нагляду коли я болию.Знею ми робимо домашнэ завдання ,граэмо вризни игри,коли в мами э вильний час. Я дуже циню свою добру матусю!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а это решать или нет ти сам уже написал написала