Спробуйте сформулювати основні вимоги римських плебеїв у вигляді промови їх пред

Спробуйте сформулювати основні вимоги римських плебеїв у вигляді промови їх представника(народного трибуна)на засіданні сенату.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Плебс (плебеї) (лат. plere — наповнювати) — населення Стародавнього Риму, спочатку не користувалися політичними правами на відміну від патриціїв. Рим поповнювався народом в результаті завоювань сусідніх племен і міст. І спочатку прийшле населення ставилося до різних римським трибах. Вони були засновані за родовою ознакою і відображали об'єднання трьох етнічних компонентів: латинів, сабинів і етрусків. Повноправні члени римської общини поступово перетворилися в привілейовану частину суспільства. Вони називалися патриціями і спочатку тільки вони складали Римський народ». Згодом прийшле населення вже не включалося в триби, тобто не могло входити до складу давніх родів і вважатися «римським народом», вони не могли користуватися общинною землею, брати участь в релігійних обрядах. Безземельні плебеї займалися переважно ремеслом і дрібною торгівлею. Деякі з них були дуже багатими людьми. Але і бідні, і багаті плебеї перед патриціями були однаково безправні. Тому спочатку не маючи жодних прав, з часом плебеї добились права обирати так званих плебейских трибунів, які мали право накладати вето на рішення патриціанських магістратів. Спочатку їх рішення були законом тільки серед плебеїв, але протягом довгої боротьби права патриціїв і плебеїв були зрівняні. У середині V століття до н. е. під тиском плебеїв були складені закони, записані на 12 мідних дошках і виставлені на огляд на центральній площі Риму. Варто зауважити, що в них був прописаний закон, що забороняє шлюби між плебеями і патриціями, але він проіснував менше року, і близько 445 до н. е. завдяки зусиллям народного трибуна Гая Канулея був скасований. На початку III століття до н. е. патрицианская і багата плебейська верхівки злилися в один стан — нобілітет і в 287 році до н.е. був прийнятий закон про те, що рішення плебейских зборів (плебісцитів) є обов'язковими для усіх громадян незалежно від походження. З цього часу патриції і плебеї перестали бути різними класами-станами. Заможні громадяни утворили стан вершників, а всі бідні становили плебс, що включав вільних ремісників, селян і дрібних торговців.