Сравнительная характеристика Ассоль и Грея из произведения алые паруса ........... 3 4 речення очень нужно !!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ассоль донька матроса ,а Грей багатий спадкоемиць заможного роду. основне в характері Ассоль це вміння чекати і любити. А основне в характері Грея доброта небажання терпіти здатність до рішучих дій. Спільне: самотнісьть та мрія про корабель