СРОЧНО! 1. Хто з названих акторів не входив до "театру корифеїв"? а)Панас Саксаганський б)Михайло Щепкін в)Іван Тобілевич г)Микола Садовський 2.Образи,які створили у своїх п'єсах драматурги 70-90рр. ХІХст.,були а)романтични...

СРОЧНО! 1. Хто з названих акторів не входив до "театру корифеїв"? а)Панас Саксаганський б)Михайло Щепкін в)Іван Тобілевич г)Микола Садовський 2.Образи,які створили у своїх п'єсах драматурги 70-90рр. ХІХст.,були а)романтичними б)реалістичними в)сатиричними г)класичними 3. Що означає вирубування куща у творі Б.Грінченка "каторжна"? а)ненависть б)зраду в)підлість г)зневагу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Хто з названих акторів не входив до "театру корифеїв"? б)Михайло Щепкін 2.Образи,які створили у своїх п'єсах драматурги 70-90рр. ХІХст.,були  а)романтичними  3. Що означає вирубування куща у творі Б.Грінченка "каторжна"? в)підлість