СРОЧНО!! 1.Установіть відповідність між групами слів з наголошеними первним скла?

СРОЧНО!! 1.Установіть відповідність між групами слів з наголошеними первним скла??ом і прикладами слів. 1)Наголошення на перший склад 2)наголошення на другий склад 3)наголошення на третій склад 4)наголошення на четвертий склад А)квартал,ознака,читання Б)вокал,спина,четвер,олень В)соломинка,чотирнадцять,кілометр Г)перепел,донька,виписати Д)праукраїнський,повирубувати,поназбирати 2.Установіть відповідність між приголосними звуками і прикладами слів 1)усі тверді приголості 2)тверді та м'які приголосні 3)тверді,м'які та пом'якшені приголосні 4)усі м'які приголосні А)Богодухів,Харків,дзвін Б)Суми,памфлет,вагон В)Умань,походжають,щупальці Г)Світязь,Лінці,філія Д)криниця,Яківка,компроміс 3.Установіть відповідність між групами слів з наголошеним певним складом і прикладами слів. 1)Наголошення на перший склад 2)наголошення на другий склад 3)наголошення на третій склад 4)наголошення на четвертий склад А)подруга,дочка,засуха Б)ознака,новий,фартух В)найщасливіший,перемальовувати,хвилеподібний Г)Чорнозем,урочисто,сімдесят Д)решето,колесо,колія 4.Установіть відповідність між приголосними звуками і прикладами слів 1)усі тверді приголості 2)тверді та м'які приголосні 3)тверді,м'які та пом'якшені приголосні 4)усі м'які приголосні А)хутірець,яблуня,лізти Б)осінь,сіріє,зять В)льон.лялька,вісь Г)садиба,колиска,персик Д)гілля,мідь,біль
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 1)Г 2)А 3)В 4)Д 3 1)Д 2)Б 3)Г 4)В