СРОЧНО!!! қарамен жазылған сөздер мен сөз тіркестерін атаулы сөйлем ретінде қолданып, мәтін жазыңдар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ажарлы ой. Əрбір адам баласына керек дүние. Ойы түзу адамның, бойы да түзу. Əлемде орын алып жатқан іс-əрекеттерге оң көзқараспен қарап, жақсы ойда болып, оны бір-бірімізге əсем теңеулермен жеткізіп, көңіліміз көтеріп жүруіміз керек.