Срочно, будь ласка скласти росповідь про Повість минулих літ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
'' Повість минулих літ'' написав Нестор літописець. В її задекларовані історїї нашого народу. Україна пишається цією історією! Ця історія має три томи. В повісті написано про українських козаків, про другу світову війну, в якій воювала Німеччина та Україна. (Не забудь підписатися на мене)