Срочно! Даю 10 балів! Написати лист до якогось з героїв (окрім Софійки) з твору "Русалонька з 7-В або прокляття роду Кулаківських".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогий Гордій Кулаківськи пише тобі............з міста...........Сьогодні на уроці українськоїї літератури ми прочитали русалонька із 7 в і я була надзвичайно здивована і обурена тим що ти накоїв.Пишу тобі листа томущо я хочу щоб ти подумав над своїм вчинко через тебе було надзвичайно на довгий час було проклято весь рід кулаківських.навіщо ти обманув надзвичайно багато людей?Через теб був проклятий увесь рід аж до самого кулаківських(вадима)