СРОЧНО!!! Добери до слів синоніми : чудово, уміло, радісно, довго, ясно, ніжно, любо,

СРОЧНО!!! Добери до слів синоніми : чудово, уміло, радісно, довго, ясно, ніжно, любо,швидко, казково
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чудово - прекрасноуміло - старанно, правильно, майстернорадісно - щасливо, веселодовго - нешвидко, затяжно, безкінечноясно - світлоніжно - трепетно, лагіднолюбо - гарно, чудово, красивошвидко -недовго, жваво, прудко, стрімкоказково - чарівно, незвично