СРОЧНО НА К.Р. Діаметр кулі = 8 см. Точка А належить дотичній до кулі площині,та знах?

СРОЧНО НА К.Р. Діаметр кулі = 8 см. Точка А належить дотичній до кулі площині,та знах??диться на відстані 3 см від точки дотику кулі і площини. Знайти відстань від точки А до центра кулі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Радиус кули дорівнює 4см.Дотична перпендікулярна до радіуса кулі .Відстань від точки дотику до т.А дорівнює 3см.Тобто треба знайти гіпотенузу  АО  прямокутного тр-ка АВО:                  АО= √16+9=5СМ.    Відповідь:5см.  Зауваження:Такий тр-к назівається єгипетським