Срочно на завтра!!!55баллов.Диалог между ученицей,которая только посмотрела исторический фильм,и учителем истории,которая ей посоветовала посмотреть этот кинофильм.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт -Привіт -Мені дуже сподобався той фільм ,який ти рекомендувала подивитися,дякую!! -Ох.... Я дуже рада що тобі сподобалося. - Мене найбільше вразив характер князів та їхній одяг. - О так,а як тобі князь Володмир? - Він дуже справедлифвий. -Ну все, бувай!! -Бувай