СРОЧНО!!! надо написать диалог на тему нан тағамдары на казахском языке не меньше 6 вопросов и ответов p.s. желательно с переводом ПОМОГИТЕ!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Салем Гена -Салем саша -калын калай? -бари ойдагыдай,сен ше? -керемет. -кайда быра жатырсын? -мен уйге бара жатырмын. -уйде не истейсин? -анама нан писируге,токаш азирлеуге комектесем -сенлерге конак келеме не? -жок биздин уйде нана сатып алмаыйды биз оны писиремиз -тусиникти -жарайды саубол Саша -саубол Гена