СРОЧНО!!!!!!!!!!! Написати лист подрузі зі спрощеними і уподбненими словами (про подругу Юлю)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт, Юлю! Як в тебе справи?  У мене все добре..   Ми йдемо разом гуляти, а після прогулянки я сідаю і роблю уроки. Ти цікавилась, що я зараз читаю. Наразі я зацікавилась серією книг про чаклуна Гаррі Поттера. Погода у нас чудова і я багато часу проводжу на вулиці. А ще мені дуже подобається волейбол і я хочу ходити на секції з нього. Чекаю на твій наступний лист з нетерпінням! Дуже сумую за тобою! Бувай!        (Твоё имя)