СРОЧНО! Напиши свій варіант тексту про початок зими! Поможіть плііз! ДАЮ 15 БАЛІВ!
СРОЧНО! Напиши свій варіант тексту про початок зими!
Поможіть плііз! ДАЮ 15 БАЛІВ!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зима, на мій погляд , сама найкраща пора року . А ви бачили як вона починається ? Деревця вже давно скинули свої листя і погружаються до Глубокого сна . Яскраве сонце вже зовсім не согріває , бо виходить лише на пару часів . Потім випада довгоочікуваний сніг , він дуже густий і чистий , вистіляє дахи будинків , лягає на кущі и дерева .Над тобою кружляють дивовижні сніжинки . Діти з відкритими ротами дивляться на все це діяння , вони затамували подих , щоб не порушити цю красу. Ти нібито потрапляєш у казку , яку створили найкращі письменники усіх віків .