СРОЧНО !!!Напишіть 5-7 речень про власні досягнення на уроках фізкультури, використовуючи числівники .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На урока фізкультури ми вивчаємо різні вправи. Ми робимо свій організм сильніше. Наприклад раніше я могла присісти лише ( 15) разів, а тепер я стала сильніше і можу присісти всі тридцять.Раніше  я взагалі не вміла стрибати на скакалці,  а тепер я стрибаю дев*яносто п*ять разів за хвилину. Уроки фізкультури мені дуже допомогли.
Гость
На уроці фізкультури я завжди стою п'ятою. Сьогодні ми повинні були стрибати на скакалці сто раз. Більшість дітей стрибали сто сорок, я - двісті разів. Потім ми грали в волейбол. Рахунок - двадцять п'ять: дванадцять. Нещодавно мене похвалив вчитель адже з усіх дівчат я найкраща - присіла шістдесят разів і пробігла два кілометри. Фізкультуру я люблю, тому маю такі результати.