Срочно! Напишите своими словами коротко текст называется Трое за парканом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Не придатний, мокрий комірець; 2. Худенький, щупленький другокласник, який зірвався з паркана; 3. Принизила хлоп'ячу гідність; 4. Жалість до хлопчика; 5. Знову за комір посипалися пекучі іскри сніжинки; 6.Хлопчина спустився з гірки; 7. Мужність в переляканому обличчі хлопчика; 8. Урок чесності, який дав хлопчик тим трьом, які стояли за парканом.