Срочно нужен не очень большой диалог про весну НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ. Дам баллов. Заранее спасибо:)
Ответ(ы) на вопрос:
- Көктем, классное уақыт жылнiң, ол осындай бояу және раушан.
- Ырза, менга ұнау көктем одан что цветы оянадылар және байқау болады бірінші үшiн бәйшешек
- әу, мен цветам жәрдемдесди ояну, мен қашади және убералқар және лёд.
Соңы.
Салем
кандай аура жылы?
кокт
коктем айлары кпндай
коктем айлары наурыз саур мамыр
коктемде кандай мейрамлар бар
1 мамыр наурыз женыс куны 8 наурыз
коктемде кандай мейрам сен суесын
мен наурыз мейрам суемын
саубол