Срочно нужны ответы на эти задачи. Помогите!))) 1. Визначте період обертання якщо тіло за 8 с зробило 12 обертів. 2. Період обертання тіла по колу 20с. Чому дорівнює частота обертання? 3. Швидкість кінця хвилинної стрілки башто...

Срочно нужны ответы на эти задачи. Помогите!))) 1. Визначте період обертання якщо тіло за 8 с зробило 12 обертів. 2. Період обертання тіла по колу 20с. Чому дорівнює частота обертання? 3. Швидкість кінця хвилинної стрілки баштового годинника дорівнює 6 мм/с. Визначте довжину хвилинної стрілки. 4. Хлопчик обертає камінь на мотузці, довжина якої 1,5м. Визначте період обертання каменя, якщо його середня швидкість 20 км/год.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Дано: t = 8 c; N = 12 об., T - ?  Розв'язання:  Т = t/N;  T = 8 c/ 12 об. ≈ 0,7 (с)  Відповідь: Т = 0,7 с.  2. Дано: Т = 20 с; n - ? Розв'язання:  n = 1/T;  n = 1/20 c = 0,05 (об/c);