!СРОЧНО! Переведите диалог НА КАХАСКИЙ Привет Алия Привет Юлия Куда идешь? На лыжи а ты? На горку кататься. А какие еще есть развлечения зимой? Можно покататься на коньках санках лыжах сноуборде. Или можно сделать снежно ангела...

!СРОЧНО! Переведите диалог НА КАХАСКИЙ Привет Алия Привет Юлия Куда идешь? На лыжи а ты? На горку кататься. А какие еще есть развлечения зимой? Можно покататься на коньках санках лыжах сноуборде. Или можно сделать снежно ангела и поиграть в снежки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сәлем Алия сəлем Юля Қайда барсын? Шаңғы тебуге, өзін ші? Сырғанаққа шана тебуге. Қысқы тағы қандай ойындар бар? Сноубордта,шаңғы да ,шанада конькиде сырғанауға болады . Немесе қардан періште (аққала)жасауға жəне қар атысып ойнау болады