СРОЧНО помогите пожалуйста Добери з довідки іменники, утвори й запиши словосполучення. Запросити (кого?) ........., одягати (кого?) ........., дарувати (кому?) ........, бачитися (з ким?) ........, летіти (над чим?) над ..........

СРОЧНО помогите пожалуйста Добери з довідки іменники, утвори й запиши словосполучення. Запросити (кого?) ........., одягати (кого?) ........., дарувати (кому?) ........, бачитися (з ким?) ........, летіти (над чим?) над ........, стояти (біля чого?) біля ........ . Довідка: сестра, сосна, дитина, Юля, Микита, калина.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
запросити сестру,одягати дитину,бачитися з Микитою,летіти над сосною,стояти біля калини