Срочно поможіть ! Нада написати твір на тему Безпечна поведінка на дорозі ! пожалуста помогите и напишите по українській мові

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Проїжджа частина й тротуар є найнебезпечнішими для дитини ділянками. Якщо вдома, надворі, у саду ми ще можемо передбачити небезпеку й усунути її, то на проїжджій частині наші можливості обмежені. Головна роль у безпеці малюка на дорозі приділяється вмінню переходити вулицю.