!!!!!СРОЧНО ПОСТАВЛЮ МНОГО БАЛЛОВ!!!Розставте зазначені нижче події у хронологічний послідовності : Похід князя Бравліна на Кримське узбережжя Розпад Дулібського союзу Смерть Ігоря Перша спроба хрещення Русі Розгром Хозарсь...

!!!!!СРОЧНО ПОСТАВЛЮ МНОГО БАЛЛОВ!!!Розставте зазначені нижче події у хронологічний послідовності : Похід князя Бравліна на Кримське узбережжя Розпад Дулібського союзу Смерть Ігоря Перша спроба хрещення Русі Розгром Хозарського каганату Посольство Ольги до германського імператора Початок нязювання Святослава
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в конце VIII или в начале IX века 1991 год, август 945 год н. э. 867 год Князем Аскольдом 3 июля 964 года Посольство княгини Ольги 959 года к германскому королю Оттону 966 год